₺72,00 KDV Dahil
₺88,00 KDV Dahil
₺63,00 KDV Dahil
₺77,00 KDV Dahil
₺56,00 KDV Dahil
₺68,00 KDV Dahil
₺56,00 KDV Dahil
₺68,00 KDV Dahil
₺53,00 KDV Dahil
₺65,00 KDV Dahil
₺53,00 KDV Dahil
₺65,00 KDV Dahil
₺53,00 KDV Dahil
₺65,00 KDV Dahil
₺53,00 KDV Dahil
₺65,00 KDV Dahil
₺63,00 KDV Dahil
₺77,00 KDV Dahil
₺67,00 KDV Dahil
₺82,00 KDV Dahil
₺65,00 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
₺67,00 KDV Dahil
₺82,00 KDV Dahil
₺67,00 KDV Dahil
₺82,00 KDV Dahil

Bayan Elbise

Bayan elbise modelleri her tarzı yansıtacak şekilde üretilen ve her türlü aksesuar ile kombin yapılabilecek ürünlerdir. Bu ürünler aynı zamanda her yaştan bayanın rahatlıkla giyebileceği şekilde tarzı yansıtan çeşitleri ile en çok satılan ürünler arasında yer alır. Farklı renklerde ve desenlerde olan bayan elbise modelleri, şıklığın yanı sıra kaliteli kumaşları sayesinde de uzun seneler boyunca giyilecek giyim ürünleridir.

 

Bayan Elbiseleri 

Bayan Elbiseleri, her yaştan bayanın kolaylıkla tercih edeceği ve farklı desenler ile her mevsim giyilebilecek bayan giyim ürünleri olmaktadır. Bu ürünlerin her bedenden bayanın rahatlıkla bulabileceği çeşitleri sayesinde her zevke uygun olacak şekilde sahip olmak mümkün olmaktadır. Ayrıca bayan elbiseleri rahat kumaşları sayesinde farklı kıyafetler ile kombinlenebilmektedir.

Bayan Elbise Uzun 

Bayan elbise uzun modelleri, genellikle kısa boylu bayanlar tarafından tercih edilebilecek ürünlerdir. Hem rahat hem de boyu uzun gösterecek türden bir yapıya sahip olduğu için kolay kullanım sağlar. Bayan elbise uzun modelleri arasında renk renk ve desen desen ürünlere ulaşmak çok kolaydır. Aksesuarlar ile kolayca kombin yapılabilinir.

Bayan Butik 

Butikler her yaştan bayanın kendisine göre kıyafetleri bulabileceği yerlerdir. Eşsiz ve benzeri olmayan tüm bayan butik ürünleri burada satılır. Aynı zamanda her bütçeye uygun olacak şekilde şekillendirilen fiyatları sayesinde en çok tercih edilen yerlerdendir. Bayan butik ürünleri arasında en çok tercih edilenler, elbise, gömlek, abiye, pantolon, bluz ve benzeri ürünlerdir.

Genç Anne Elbiseleri 

Anne adaylarının ve doğum yapan kişilerin tercih etmiş oldukları genç anne elbiseleri, her renkte ve desen seçenekleri ile satılan ürünlerdir. Rahat kumaşları ve büyük bedenleri sayesinde kolay bir kullanım yapılmasını sağlar. Aynı zamanda bu ürünler farklı boylarda olduklarından dolayı kişinin üstünün açılması ya da göbek kısmının sıkması gibi bir durum söz konusu olmaz.

Ucuz Yazlık Elbiseler

Elbiseler genellikle yaz aylarında giyilir. Bu nedenle bayanların en çok tercih etmiş oldukları ucuz yazlık elbiseler ve benzer modelleri, uygun fiyatlı olarak ve her bedenden bayana yakışacak şekilde tasarlanmış olan ürünlerdir. Bu ürünler her aksesuar ile kombin yapılabilecek şekilde üretilmiş olan bayan giyim ürünleridir.

Genç Elbise Modelleri Ve Fiyatları 

Genç bayanların en çok tercih ettikleri ürünlerden biri de elbiselerdir. Uçuş uçuş olmaları ve her renkten üretilmeleri sayesinde tercih edilir. Genç elbise modelleri ve fiyatları alınacak ürünün kalitesine ve markasına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu ürünler rahat ve sürekli kullanım yapmak isteyenler için idealdir.

Elbise Modelleri 

Elbise modelleri farklı yerlerde giyilebilmesi açısından bayanların en çok yaz aylarında tercih etmiş oldukları bayan giyim ürünleridir. Bu ürünleri uzun süre giymek ve rahat giyimi sevenler adına tercih etmek mümkündür. Kolay yıkanabilir ve kaliteli kumaşlardan üretilmiştir. Her yaştan bayanın tercih edebileceği modelleri sayesinde en çok satın alınan bayan giyim ürünleridir.

Abiye Modelleri 

Abiye modelleri genellikle genç ve orta yaşlı olan bayanların tercih ettikleri ürünlerdir. Özel gecelerde ve özel günlerde giyilmek amaçlı olarak simli, pileli, uzun, kısa, dekolteli, şeffaf, derin yırtmaçlı ve gösterişli olacak şekilde üretilebilmektedir. Her bedenden olan bayanın giyebileceği abiye modelleri, kalitesine bağlı olarak uygun fiyatlı olarak da satın alınabilecek ürünlerdir.

Bayan Abiye 

Abiye çeşitleri özel zamanlarda giyilebilmesi açısından bayanlar tarafından tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünlerin en çok kullanılan yerleri olan düğün ve davetler, gösterişi ve sadeliği sevenlerin ortak buluşma noktasıdır. Bayan abiye modelleri, kaliteli ve aynı zamanda uzun seneler boyunca giyilebilecek türden kıyafetler olduğundan dolayı çok sevilir.

Yazlık Elbise Modelleri 

Elbise modelleri hem rahatlığı seven hem de kolay kullanım yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği bayan giyim ürünleridir. Bu ürünler yaz aylarında askılı, straplez ve kolsuz olarak da tercih edilir. Yazlık elbise modelleri arasında bulunan bedenler her bayana uygun olacak şekilde üretilmiştir. Kaliteli kumaştan üretilen yazlık elbise modelleri her bütçeye uygun gelebilecek çeşitlerden oluşmaktadır.

Kışlık Elbise Modelleri 

Elbiseler hem sevilen hem de rahat kullanım yapılan bayan giyim ürünleri olduklarından dolayı her mevsimde tercih edilmektedir. Kışlık elbise modelleri, özellikle kış aylarında da rahatlığı ve kaliteyi sevenler için kalın ve uzun kumaşlardan üretilmiş olan çeşitleri ile her bütçeye uygun olacak şekilde imal edilmiştir. Uzun çizmeler ve aksesuarlar ile kolayca kombinlenebilir.

Günlük Elbise Modelleri

Elbiseler günlük olarak kullanılabilen aynı zamanda rahat konseptleri sayesinde her bayanın tercih etmiş oldukları ürünlerden biridir. Günlük elbise modelleri, çeşitli renklerde ve desenlerde üretilmiştir. Bu nedenle günlük yaşantımızda giyildiğinde cıvıl cıvıl bir görüntü oluşturur. Spor ayakkabılar ya da babetler ile tarzınızı yansıtmak için satın alınabilecek ürünlerdendir.

Yazlık Abiye Modelleri 

Abiye modelleri özel zamanlarda giyilebilen kıyafetlerdendir. Bu nedenle her bayanın dolabında yer eder. Yazlık abiye modelleri, genellikle straplez ve şeffaf parçalardan oluşan modelleri sayesinde bayanların en özel günlerinde çok daha çekici görünebilmesi için satın alınabilinen bayan giyim ürünleridir. Farklı aksesuarlar ile kombin yapılabildiğinde oldukça şık ve gösterişli duracaktır.

Kışlık Abiye  Modelleri 

Kışlık abiye modelleri özellikle kış aylarında giyilen ve bayanların sevdikleri ürünlerdir. Uzun kollu ve balon kollu olarak tercih edilen bu modeller kalın kumaşları sayesinde kışın üşütmez ve özel olarak tasarlanan modelleri sayesinde de her bedenden bayanın tercih edebileceği kaliteli ürünler arasında yer alır.

Günlük Abiye  Modelleri  

Abiyeler her zaman giyilebilen ürünler değildir. Bu nedenle gösterişli ve şık olmak için tasarlanmış olan bayan giyim ürünleridir. Günlük abiye modelleri, daha çok rahat olunan ortamlarda ve davetlerde giyilebilinen modellerdir. Her bedene uygun olarak üretilmektedir. Uzun yâda kısa olarak giyilebilecek çeşitlere sahiptir.

Büyük Beden Elbise

Büyük beden elbise modelleri büyük beden giyen bayanların en çok tercih ettiği ürünlerdir. Bu ürünler aynı zamanda kaliteli ve uzun seneler boyunca giyilebilmesi açısından tercih edilir. Uygun fiyatlıdır ve uzun ile kısa olarak da satın alınabilinir. Aynı zamanda büyük beden elbise çeşitleri farklı renklerde ve desenlerde olabilmektedir.

Yazlık Elbise 

Elbiseler uzun seneler boyunca bayanlar tarafından tercih edilen ve her bedenden kadının giyebileceği ürünlerdir. Bu ürünlerin her bütçeye uygun olması açısından tercih edilmesi aynı zamanda büyük beden olan bayanların kilolarını örtmesi açısından giyilmesi mümkün olmaktadır. Yazlık elbiseler kısa ve uzun olarak satılan aynı zamanda ince yapıda elbise çeşitleridir.

Şifon Elbise 

Elbiseler her mevsim giyilebilecek ürünlerdir. Bu nedenle ince ya da kalın olarak üretilirler. Şifon elbise çeşitleri de özellikle kış aylarında tercih edilen ürünlerdir. Şifon elbiseler kısa kollu ya da uzun kollu olacak şekilde üretilir. Her türlü ayakkabı ve aksesuarlar ile kombin yapılabilir ürünlerdir.

1 Alana 1 Bedava 

Elbise çeşitlerinin satışları sırasında yapılan kampanyalar ve indirimler bayanların en çok sevdiği özelliklerden biridir. Bu nedenle 1 alana 1 bedava uygulamaları sayesinde birçok bayan dolaplarını doldurabilir. Elbise, pantolon, bluz, abiye, etek, gömlek ve benzeri ürünleri bu şekilde sahip olmak mümkün olmaktadır.

Büyük Beden Giyim 

Bayanların en sorun yaşadığı durumlardan biri olan büyük beden giyim ürünlerinin bulunamaması sorunu her yaştan bayanı sıkıntıya sokmaktadır. Bu nedenle butikler en çok bu konu hakkında üretim yapmaktadır. Büyük beden giyim ürünleri uzun ya da kısa olarak her kadının zevkine ve tarzına uygun olarak satın alınabilinir.

Abiyeler 

Özel günlerde ve düğünler içerisinde sıklıkla kullanılan abiye modelleri, her yaştan bayanın satın alabileceği ürünlerdir. Aynı zamanda her bedenden olan abiyeler, tüm bütçelere uygun olabilecek şekilde satılan bayan giyim ürünleridir. Şık ve gösterişli olan abiye çeşitleri her mevsimde giyilebilecek şekilde üretilmiş olan ürünlerden biridir.

Butik Giyim 

Kıyafetler ve giyilebilecek tüm bayan giyim ürünleri, butikler içerisinde satılan ürünlerdir. Her bütçeye uygun olan modeller sayesinde büyük beden olan bayanlar da kolaylıkla kendisine uygun olan elbiseleri bulabilmektedir. Butik giyim, özellikle bayanların tercih etmiş olduğu yerlerdir. Her mevsimde giyilebilecek kıyafetlerin satıldığı bu yerler kaliteli ürünler satar.

Uzun Elbise Modelleri 

Özellikle kısa boylu olan bayanların tercih etmiş olduğu uzun elbise modelleri, her yaştan ve her bedenden bayanın giyebileceği bayan giyim ürünleridir. Hem uygun fiyatlara sahip olunabilecek hem de her mevsim giyilebilecek ürünlerden biri olan uzun elbise modelleri, kaliteli ve uzun süre giyilebilecek ürünler arasında yer alır.

Genç Büyük Beden Abiye 

Her yaştan bayanın giyebileceği ürünlerden biri olan abiye çeşitleri özellikle kısa ve gösterişli olan modelleri sayesinde satın alınabilinen ürünlerdir. Genç büyük beden abiye çeşitleri yaşı küçük olan fakat kilo problemi yaşayan kişiler tarafından tercih edilen ürünlerdir. Butik giyim ürünleri içerisinde yer alan abiyeler uzun süre giyilebilecek giyim ürünleridir.

Abiye Elbise Modelleri 

Abiye çeşitleri, özel günlerde ve gecelerde giyilebilecek ürünlerdir. Bu nedenle şık ve gösterişli olan kumaşlardan tercih edilmektedir. Butik ürünlerden biri olan abiye elbise modelleri, her yaştan bayanın ve her bedenden olan kişilerin tercih edebileceği bayan giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlı olarak satılmaktadır. Kumaşları daha hafiftir.

Bayan Butik

Bayan butikler her renkten ve desenden elbiselerin yer aldığı yerlerdir. Bu yerler uygun fiyatlı olarak işlem yapar aynı zamanda her bedene uygun olan elbise modelleri sayesinde tercih edilmektedir. Abiye, etek, gömlek, elbise ve bluz gibi ürünlerin rahatlıkla bulunabileceği bayan butik yerleri, en sevilen yerlerden biridir.

46 Beden Abiye 

Abiye elbiseler her bedene uygun olması açısından tercih edilir. 46 beden abiye çeşitleri her yaştan bayanın satın alabileceği ürünlerdir. Bu ürünler aynı zamanda uygun fiyatlı olması ve bayan butikler içerisinde satılması sayesinde kolay ulaşılmasını sağlamaktadır. Rahat ve kullanışlı olan 46 beden abiye modelleri her yaştan bayana uygundur.

Butik Elbise 

Butik elbise çeşitleri, farklı desenlerde ve renk renk satılan ürünlerdir. Bu ürünlerin kaliteli olan kumaşları ve uzun yıllar giyilebiliyor olması nedeni ile tercih edilmektedir. Butik elbise çeşitleri arasında pantolonlar, abiyeler, gömlekler ve etekler yer alabilmektedir. Aynı zamanda butik elbise modelleri arasında yer alan büyük bedenler de yine en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Abiye Butik 

Abiye kıyafetler özel zamanlarda giyilebilen ürünlerdir. Abiye butik çeşitleri özel üretim olmaları nedeni ile eşsiz ve kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Bu nedenle en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Uygun fiyatlıdır. Her bedenden olan bayanlara uygun olan modellerdir. Uzun süre giyilebilir. Uzun ya da kısa olarak da tercih edilebilen bayan giyim ürünleridir.

Elbise Butik 

Butikler her türlü elbise çeşitlerinin satılması açısından uygun olan yerlerdir. Bu nedenle özellikle bayanlar tarafından tercih edilen bu yerler satmış olduğu ürünler nedeni ile elbise butik yerleri olarak geçer. Bu butik modelleri farklı elbise çeşitlerine sahiptir. Uzun ya da kısa, farklı renklerde ve desenlerde olan bu elbiseler uygun fiyatlı olarak sahip olunabilecek ürünlerdir. 

Butik Giyim 

Giyim ürünlerinin en çok bulunabileceği yerlerden biri olan butik giyim yerleri,  farklı kıyafet çeşitlerini içerisinde bulundurmaktadır. Bu ürünler kaliteli ve eşsiz olmaları nedeni ile tercih edilmektedir. Uzun süre giyilebilir. Her bedene ve her bütçeye uygundur. Bu nedenle sahip olunabilecek ürünler arasında yer almaktadır.

Butik 

Kaliteli ve eşsiz olan elbise modellerini içerisinde barındıran butik yerleri, özellikle bayanların severek kullanmış oldukları yerlerden biridir. Butikler satmış oldukları ürünler sayesinde hem her bütçeye uygun hem de büyük beden ürünleri sayesinde her kilodaki bayana hitap etmektedir. Abiye, elbise, etek ve benzeri ürünlerin satıldığı bu yerler, her türlü kıyafetin bulunabilmesi açısından tercih edilmektedir.

Butik Abiye 

Butik abiye modelleri, özel üretim ve kişiye özel olarak tasarlanan ürünler sayesinde tercih edilen ürünlerdir. Uygun fiyatlı olarak satılan bu ürünler, her mevsime uygun ve her bedenden olan bayanların tercih edebileceği çeşitliliğe sahiptir. Butik abiye modelleri isteğe bağlı olarak tasarlanmış olan ürünler sayesinde yüzlerce çeşitliliğe sahiptir.

Abiye Butikleri 

En çok satın alınan ve özel günlerde giyilebilinen ürünlerden biri olan abiye butikleri, özel tasarımları ve kişiye özel olarak üretilen modelleri sayesinde tercih edilmektedir. Farklı fiyatlandırmalara sahip olan abiye butikleri içerisinde yer alan bu ürünler, her bütçeye ve tarza uygun olarak tercih edilebilir. Özel üretim olduklarından dolayı her beden bayanın rahatlıkla tercih edebileceği ürünler arasında yer almaktadır.

Uygun Butik

Butikler satmış oldukları ürünler sayesinde birçok bayanın ihtiyacını karşılamaktadır. Abiye ve elbise gibi ürünleri içerisinde barındıran uygun butik yerleri, tüm ürünlerin bütçelere uygun olması açısından tercih edilmektedir.  Her bayanın özel olarak üretilen kıyafetler arasından tercih yapabilmesi adına kullanılan bu butikler, her beden için de satış yapmaktadır.

Bayan Butik 

Butik ürünler bayanların tercih etmiş oldukları yerlerdir. Bu yerlerde bayan butik ürünlerinin satılması ve uygun fiyatlı olması açısından seviliyor olması nedeni ile tercih edilmektedir. Elbiseler en çok seçilen modeller olması nedeni ile kış ve yaz aylarında satın alınabilecek ürünlerdir. Aynı zamanda bayan butik yerleri, kaliteli ürünleri sayesinde sürekli olarak bayanlar tarafından tercih edilir.

Giyim Butik 

Bayan giyim butik çeşitleri, farklı olan elbiseler, abiyeler ve çeşitli elbiseler nedeni ile tercih edilen yerlerdir. Özellikle bayanların tercih etmiş olduğu bu yerler, her bedenden bayanın giyebileceği ürünleri de içerisinde bulundurmaktadır. Bu nedenle severek giyilen bu elbiseler özel olarak üretildiklerinden eşsiz ve kalitelidir.

Bayan Butik Elbiseler 

Butikler her türlü özel olarak üretilen bayan kıyafetlerinin satışını yapmaktadır. Bayan butik elbiseler, her kiloda olan bayanın rahatlıkla kıyafet bulabileceği ürünlerdir. Aynı zamanda bu elbise çeşitleri rahat kumaşları ve farklı uzunluktaki çeşitleri sayesinde kolay kullanım yapılmasını ve her aksesuar ile kombin yapılmasını sağlamaktadır. Uygun fiyatlıdır ve her bütçeye uygundur.

Butik Kıyafet 

Butik kıyafet ürünleri her yerde kolaylıkla bulunabilinen ürünlerdir. Bu nedenle her bütçeye uygun olan çeşitlere sahiptir. Aynı zamanda kilo problemi yaşayan bayanların da tercih etmiş oldukları ürünlerdir.  Farklı tarzlara ve kombinlere sahip olan butik kıyafet ürünler, özel üretim ve kaliteli olarak satılan ürünler arasında yer almaktadır.

Kadın Butik 

Butik ürünleri kadınların kendisine özgün olan ürünlere sahip olabilmesi açısından tercih edilen çeşitliliğe sahiptir. Kadın butik ürünleri, elbise ve abiye çeşitlerini içerisinde barındırmaktadır. Bu nedenle her bedene uygun ürünleri bulmak kolay olmaktadır. Aynı zamanda kaliteli ürünlerden vazgeçmeyen ve farklı olmak isteyen kadınların da tercihidir.

Butik Giyim Elbise 

Butik giyim her zaman elbiselerin ve abiye çeşitlerinin yer aldığı bir alandır. Butikler, özel olarak üretilen ve aynı zamanda tasarlanmış olan kıyafetlerin kolaylıkla bulunabileceği ürünlerin yer aldığı yerlerdir. Butik giyim elbise modelleri her yaştan bayanın rahatlıkla satın alabileceği ürünlerdir. Bu nedenle giyimine özel gösteren ve kaliteli olarak elbiseleri taşıyan bayanlar bu ürünleri tercih ederler.

Yazlık Butik 

Butik ürünler, hem kış hem de yaz aylarında giyilebilecek ürünlerdir. Bu nedenle yazlık butik ürünler özellikle tasarlanmış ve kolay kullanım yapılabilecek şekilde üretilmiştir. Uzun ya da kısa olan modelleri her beyanın sahip olmak isteyeceği çeşitliliğe sahiptir. Ucuz ve kaliteli ürünlerin bahar ayları içerisinde de kullanılacağı bu ürünler büyük beden ve küçük beden olarak satın alınabilecek bayan giyim ürünleridir.

Kışlık Butik 

Kışlık butik ürünleri, kalın ve kendisine özel olarak üretilen ürünler olduklarından dolayı kış aylarında rahatlıkla farklı aksesuarlar ile kombinlenebilir. Bayanların sıklıkla tercih etmiş olduğu bu ürünler abiye ya da uzun ve kısa elbiselerden oluşmaktadır. Özel tasarım da yapılabilen butik ürünler aynı zamanda uzun çizmeler ya da botlar ile de kombin yapılabilinir. Bu tamamen kişinin tarzına uygun olacak şekilde belirlenebilmektedir.

Butik Elbise Modelleri 

Butikler içerisinde yer alan elbise modelleri en çok kullanılan ürünlerdir. Aynı zamanda butik elbise modelleri renk renk ve desen desen üretilmektedir. Bu ürünler içerisinde özel tasarım olan ürünlere sahip olmak da aynı zamanda mümkün olmaktadır. Bu tasarımlar diğer ürünlere göre daha fazla pahalıya satılır. Bunun nedeni kişiye özel olarak üretilmeleridir.

Butik Abiye Modelleri  

Butikler içerisinde özel olarak üretilen ve satılan ürünlerden biri olan butik abiye modelleri, her mevsimde giyilebilecek ve her bayanın bütçesine uygun olarak şekillendirilebilecek çeşitliliğe sahip olan ürünlerdir. Aynı zamanda butik abiye modelleri kış ya da yaz aylarında da tercih edilebilir. Balon kollu, yırtmaçlı, derin dekolteli olarak da üretilen abiye çeşitleri, her yaştan bayanın giyebileceği ürünlerdir.